Pochłaniacze Wilgoci

JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ...

ScanPack S.J. - to doskonale umotywowany do działania zespół pracowników, który poprzez wiedzę, kompetencje, doświadczenie i osiągnięcia na rynku opakowań udowodnił, że jesteśmy najlepsi w naszej branży. Ale najważniejszym składnikiem naszego sukcesu są nasi Klienci. Oni są partnerami w naszym rozwoju.

Podstawową zasadą naszej polityki jest oferowanie towarów najwyższej jakości, pewnych i sprawdzonych. Decydując się na współpracę z nami, każdy z naszych Klientów otrzymuje najwyższej jakości urządzenie, montowane i uruchamiane przez nas na miejscu w zakładzie Klienta. W zakresie zabezpieczania ładunków Klient otrzymuje najnowszej generacji materiały. W każdym przypadku kontaktu z nami mają Państwo do czynienia z bardzo zaawansowanymi technologicznie, efektywnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami w zakresie pakowania produktów.

Posiadamy własną wiedzę, ale również korzystamy z doświadczeń międzynarodowych specjalistów z firm, które specjalizując się od lat w wybranych dziedzinach osiągnęły światowy sukces. Ta współpraca jest dla nas niewyczerpanym źródłem informacji o tym co najnowsze w branży opakowaniowej.

Na polskim rynku oferujemy opakowania i maszyny pakujące następujących światowych potentatów :

  • STRAPACK CORPORATION - Japonia , czołowy producent i wynalazca szeregu typów półautomatycznych i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową - ( ISO9002 )
  • ALGEMEEN VERPAKKINGS CENTRUM B.V , - Holandia, producent najwyższej klasy, niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię termokurczliwą - ( ISO9002 )
  • SEKISUI JUSHI - Japonia, USA, Holandia, jeden z najbardziej renomowanych producentów taśm polipropylenowych SekiStrap i poliestrowych SekiPET. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych ( ISO9002 )
  • NARROWTEX - RPA, czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych , niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych - ( ISO9002 )

Wymienione wyżej firmy to światowa czołówka producentów maszyn i materiałów opakowaniowych najwyższej jakości. Ciągłe udoskonalanie swoich produktów przez te firmy zapewnia produkowanie coraz to nowszych, lepszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań pakowania. Produkty tych firm powstają z pełną odpowiedzialnością za jakość pracy, niezawodność, utrzymanie ciągłości produkcji i bezpieczeństwo w Państwa Firmie. Ale za niezawodność, brak przestojów, utrzymanie ciągłości produkcji oraz bezpieczeństwo transportowanych na duże odległości ładunków zawsze trzeba zapłacić pewną cenę.

TO TAK JAK GDYBY WYKUPIĆ DODATKOWĄ POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ!
Stoisko ScanPack na targach, oferujemy pochłaniacze wilgoci.