Z nami Twoje produkty
będą bezpieczne!

Jak działa Scandry Gel i dlaczego jest lepszy od innych desykantów na rynku?

kontenerowy pochłaniacz wilgoci Scandry Gel

Scandry Gel to produkt, który jest rewolucyjnym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony towarów przed wilgocią.

Kontenerowy pochłaniacz Scandry Gel to innowacyjny desykant, który skutecznie pochłania nadmiar pary wodnej w kontenerach i zapobiega powstawaniu pleśni, korozji i uszkodzeń spowodowanych wilgocią. Scandry Gel jest dostępny w formie saszetek, które można łatwo umieścić w różnych miejscach w kontenerze.

Jak działa Scandry Gel?

Scandry Gel wykorzystuje specjalną mieszankę desykantu i inne składniki, które tworzą żel po pochłonięciu pary wodnej.

Żel ten ma wiele zalet, takich jak:

  • Wysoka zdolność adsorpcji: Scandry Gel może pochłonąć co najmniej 200 gramów pary wodnej w ciągu 24 godzin przy 90% wilgotności względnej i temperaturze 20˚C. To znacznie więcej niż inne desykanty, które zwykle mają zdolność adsorpcji około 100 gramów.
  • Szybka reakcja na zmiany warunków klimatycznych: Scandry Gel szybko dostosowuje się do zmian temperatury i wilgotności, które mogą wystąpić podczas transportu. Włóknina użyta do produkcji saszetek ma dobrą przenikalność pary wodnej, co zapewnia szybką i równomierną adsorpcję w każdych warunkach.
  • Inteligentna regulacja wilgotności: Scandry Gel zwiększa swoją aktywność tylko wtedy, kiedy wilgotność względna przekracza 40%. Dzięki temu saszetka nie zużywa się zbyt szybko i zachowuje część swojej wydajności na dłuższy czas. Scandry Gel może chronić towary przez co najmniej 30 dni, a nawet dłużej, w zależności od warunków klimatycznych.
  • Bezpieczeństwo i higiena: Scandry Gel nie zawiera żadnych substancji toksycznych ani alergennych. Żel utworzony przez desykant nie wycieka ani nie rozpryskuje się, co zapobiega zanieczyszczeniu towarów lub kontenera. Saszetki są również łatwe do usunięcia i utylizacji po użyciu.

Jak widać, Scandry Gel to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zapewnić optymalną ochronę swoim towarom przed szkodliwym wpływem wilgoci. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym produktem lub chcą dowiedzieć się więcej o jego właściwościach i zastosowaniach, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

POSIADAMY POCHŁANIACZE WILGOCI ZGODNE Z NORMAMI :

  • DIN 55473 - Norma DIN Niemieckiego Instytutu Standaryzacji 
  • MIL 3464E - Norma Sił Zbrojnych USA
  • NFH00320 - Norma Francuska

ScanPack S.J.     
Przemysłowe pochłaniacze wilgoci

Firma ScanPack od ponad 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie pakowania, magazynowania i transportu produktów. Jednym z fundamentów naszej oferty są środki i materiały służące zabezpieczeniu ładunków. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują pochłaniacze wilgoci (osuszacze), które skutecznie ochronią Państwa produkty przed wilgocią i kondensacją pary wodnej. Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu daje pewność, że Państwa produkty nie zostaną poddane destrukcyjnemu działaniu wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ScanPack Spółka Jawna powyższych danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego za pośrednictwem podanego numeru telefonu lub adresu e-mail. 
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.