Pochłaniacze Wilgoci

KONTENEROWE POCHŁANIACZE WILGOCI - HYGRO-BAG

kontenerowe pochłaniacze wilgoci Niezliczona ilość produktów transportowana jest drogą lądową lub morską i to w różnych warunkach atmosferycznych, również takich, które sprzyjają powstawaniu wilgoci. Stąd konieczność stosowania tzw. kontenerowych pochłaniaczy wilgoci.


Hygro - Bag to pochłaniacze specjalnie zaprojektowane do stosowania ich w kontenerach umieszczonych np. w ciężarówkach lub na statkach transportowych. Sprawnie zabezpieczają przewożone towary przed deszczem skroplonej pary wodnej. Działanie pochłaniacza to nawet 45 dni. W tym czasie jest on bowiem w stanie wywiązywać się ze swoich zadań.


POCHŁANIACZE WILGOCI ZAPEWNIAJĄ TRWAŁY I PEWNY SPOSÓB OCHRONY PRODUKTÓW PRZED WILGOCIĄ I KONDENSACJĄ PARY WODNEJ PRZY NIEWIELKICH KOSZTACH.

pochłaniacze do kontenerów pochłaniacze wilgoci transport morski pochłaniacze w transporcie drogowym wilgoć w porcie, pochłaniacz w kontenerach

Seria Hygro – Bag składa się z naturalnych składników dzięki czemu jest nieszkodliwa dla środowiska Ze względu na wysoki poziom adsorpcji wilgoci dochodzący nawet do 60 proc. Hygro – Bag doskonale nadaje się do używania go przy produktach szczególnie wrażliwych na wilgoć i może być wykorzystywany przy transporcie żywności, stali i aluminium, drewna i papieru, odzieży ze skóry, wyrobów tytoniowych, elektroniki.

POCHŁANIACZE HYGRO-BAG DOSTĘPNE SĄ W NASTĘPUJĄCYCH JEDNOSTKACH:

Waga opakowania 250 gr 500 gr 1000 gr 2000 gr
Ilość w kartonie 96 40 20 10
 Hygro Bag